Facebooku Kapatma Eğilimi

Şu sıralar Türkiye gündeminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın söylemiş olduğu şu sözler var;  “Getirdiğimiz internet yasasına malum çevreler hemen itiraz etti. Yapabileceğimiz kadarını yaptık. O alanda da 30 Mart’tan sonra atacağımız yeni adımlar var. Bazıları Youtube ve Facebook’la ilgili bazı şeyler söylüyor. O konuda kararlılığımız var. Bu milleti Youtube’a, Facebook’a yediremeyiz. Atılması gereken adım neyse biz bu adımı en kesin hatlarla atacağız. Kapatılmaları da dahil.”

Kapatılmalardan kasıt eğer siteler ise bilinmelidir ki Türk Milleti Bu iletişim kanallarına sahip çıkar, Eğer kapatılacak olan kullanıcı hesapları ise bu konuda tarafsızlık en ince hatlarda olmalı.

Türk Milleti Gençleri Bu sosyal ağlar sayesinde pozitif yönde kaynaşmaya başladı, Çoğu Milliyetçi sayfalar belli dönemlerde kurultaylar düzenledi, Sosyal ağ sayesinde  Kırıma karşı, Hocalı katliamına karşı Tek vücut oldu. Televizyon,Radyo,Gazete gibi basın araçları hep siyasi güçlerin dizginin de hareket ederken Sosyal ağ kullanıcının emrindedir, İşte bu sayededir Televizyonda 3-5 dk haber olan Sekel Türkleri 10 dk sonra unutulmuşken Sosyal ağ sayesinde 9 Mart da meydanlara inmiştir.

Öyledir ki Sosyal medyayı ve teknolojiyi kısıtlamak 2. Dünya savaşına silahsız girmek gibidir. Zaten dağınıkn olan Türk budunun tüm temaslarını kesmek demektir. Unutulmamalıdır ki Sosyal medya olmasaydı o seçim müziği de olmazdı..

Korkuların eğer Vatan haini komunistler ise moskofçular ise biz onlara yeteriz sen rahat ol Başbakanım

138932_ERDOGANNN_1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir