FERMAN BAŞBUĞUN FAKÜLTELER BİZİMDİR !

Türk milletinin göz bebeği Ülkü Ocaklı yiğit gençler Üniversiteli Türk milliyetçileri Tercih sonuçlarının açıklandığı şu günlerde yerleştiğiniz Üniversiteler kutlu olsun. Yiğit Türk gençliği ülkücü hareketin bir evladı olarak üniversitelerdeki tecrübelerimizi bu makalede anlatmak istedim. Eğitim öğretim hayatınız boyunca yolunuza ışık olsun diye satırlara döktük anılarımızı.

İlk olarak Rabbim Birdaha bu Yüce Millete Çözüm-Açılım gibi Emperyalist planları göstermesin. Zor günlerdi rüzgar kahpece her yerden esiyordu fırtınalı yıllarda inanmış olmak önemli idi Dava dediğimiz nazlı sevgiliye iman etmiş olmak uğruna her cefaya katlanmak gerekiyordu.

Nazlı bir Sevgili olmuştu Türk’ün kutlu ülküsü biz Türk gençliğine ilk adımı attığımız da Üniversiteye Herkes ’in fikri aşağı yukarı netti. Emperyalist oyunların tezgahlandığı merkezlerde tezgahlanan bölücü Kapitalist komünist fikir etkisinde Emperyalist ABD’ye piyon olmuş ağa babalarını dinleyen bir gurup azınlık terör örgütü sempatizanı eğitim yuvası olması gereken fakültelerde bölücü şovlar peşinde koştuğunu gösteren bildiri dağıtımı veya sözde öğrenci hakları adı altında bölücü örgüt propagandası gerçekleştiriyordu.

Anadolu’dan çıkıp gelmiş Vatan, Millet, Bayrak ve sancak aşkıyla dolu biz ülkücü Türk gençliği gür Sesimizi Bir an bile düşünmeden çıkarıp Binlerin gözünde “Faşist” oluruz gardaşım ☺ anında Bu kantinde ve üniversite içinde Bölücü örgüt propagandası yaptırmayız Türkiye cumhuriyeti Devleti burada ! Ferman Başbuğun Fakülteler bizimdir sloganını canı gönülden atarız bir kez yemin etmiştik Allah’a Bayrağa Yüce Kuran’a Vatana kem Gözle Bakanın Kafasını ezecektik. Çeşitli maskaralıklar ile türlü türlü kumpaslar kurarlar gardaşım üstünde gün olur güya yemekhane zamlarını protesto ederler yeri gelir kadına şiddeti mazeret edip kadınları çocukları katledenlerin propagandasını yapmaya çalışırlar.

Hukukun bütün açık dediğimiz maddelerini bilirler bütün boşluklardan yararlanıp kendileri kalleşçe pusu kurarak saldırdığı halde şikayetçi olurlar Kendi çektikleri Kamera görüntülerini kesip biçip montajlayıp propaganda amaçlı kurdukları sitelerinde ve sosyal medya da hemen paylaşıp kendilerini acım acım acındırırlar. Ondan sonra bölmek için parçalamak için taşeron oldukları Türkiye Cumhuriyeti devletinin bütün kurumlarına hakkınız da şikayetçi olurlar adımlarınızı atarken dikkat etmekte yarar var gardaşım. Kahpece pusu kurup Selçuk Ulaş reise ve yüzlerce Ülküdaşımıza yaptıkları adaletsizliği tekrar edebilirler.

Fakülteler de kendileri gibi düşünmeyen herkes onlar için Faşisttir, kafatasçıdır. Fakat kendilerine gelindiği zaman Kendilerinden olmayanlar ile pek konuşmazlar hemen karalama kampanyası yürütürler sevmezler özü sözü bir olanı gözü pek olanı inandığı değerler için gece uyumayıp gündüz oturmayıp çalışan ve çalışacak olan yiğitleri sevmezler kendilerinden olmayan hiçbir kimseyi. Ülkemizde ve Üniversitelerimizde huzurun , demokrasinin , eşitlik ve özgürlüğün yegâna temsilcisi Ülkücü Milliyetçi hareketin yiğitleri kurulan bu kahpece kumpaslarla başa çıkmanın tek yolu ÜLKÜCÜ ÜLKÜCÜNÜN KARDEŞİDİR. Veya bir başka deyişle BOZKURTLAR KARDEŞDIR KAHPELER KALLEŞDİR .

Ülkücü Türk gençliği kısacası bir olun ir olun dir olun tek bir yumruk olun mücadelemiz Milliyetçi Türkiye’ye Turan’a kadar Sürsün. Hepimizin kavgası net değil mi gardaşım Milliyetçi Türkiye ! Milliyetçi Eğitim ! Milliyetçi Üniversite ! Birliğinizi bozmaya azmetmiş Bozkurt görünümlü mankurtlar da aranıza yerleşmek için fırsat kollayacaktır. Gözlerinizi dört açmak da genel anlamda yarar var kardeşim . Ülkücü Türk gençliği ilk adımını attığı anda gözünü açıp bir insan sarrafı gibi kendini yetiştirmek zorundadır. Ülkemizin şu anki politikalarına baktığımız andan itibaren üniversitelerde taşeron bölücü örgüt kırıntıları 2013/2017 sürecinde ki aktif provokasyon devrinde olduğu gibi sesi gür çıkan bir yapılanma değildir. 2013-2017 zaman diliminde gerek üniversiteli Türk milliyetçilerinin Yiğit Bozkurtların vermiş olduğu Şanlı mücadele gerekse Elif abidesi Asenalarımızın 9 ışıkta birleşelim çağrıları ve Eğitim öğretim yılları içinde yürüttüğü kutlu mücadele ile Zafer Türk milletinin ülkücü Türk gençliğinin milliyetçi-ülkücü hareketin olmuştur. Hiçbir Zafer cefa çekmeden kazanılmaz ülkücü milliyetçi hareketin zafere giden yolda çektiği en büyük cefa şüphesiz ki Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şerefsiz bir pusuda katledilmesi olmuştur. Ülkücü Milliyetçi hareket bu acıya karşı mücadelesini her zamankinden daha fazla azim cesaret ve kararlılıkla yürütmeye devam etmiştir. dönemin Ülkü ocakları genel başkanı Ülkücü Türk gençliğinin kılavuzu Olcay kılavuz ağabeyin önderliğinde Fırat Yılmaz Çakıroğlu ağabeyimiz için hukuk Mücadelemize dört koldan milyonlarca Bozkurt/ Asena hep bir elden sımsıkı sarıldık Hukuk Mücadelemiz nihayet sonucunu verdi. Şehidimiz ‘in Katili müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Bu kutlu mücadele de Şehit olan tüm ağabeylerimizi rahmetle anıyorum aziz gazilerimizi hürmetle selamlıyorum.

Tüm bu anıların eşliğinde bu dönem üniversitelere başlayacak olan ülkücü Türk gençliğine tavsiyelerim ; Davanıza sıkı sıkıya sarılıp bir olun ir olun dir olun arkadaşlar mutlaka ve mutlaka okuyun her ülkücü Türk gencinin 1 ay gibi kısa bir süre zarfında en az 3 güncel Siyasi tarihi bir roman bitirmesini tavsiye ediyoruz. Tiyatro , Sinema , Gezi -Kültür faaliyetlerine imkanınız el verdiği sürece mutlaka katılıp kendinizi Sürekli olarak geliştirin. Mutlaka okuduğunuz gördüğünüz gezdiğiniz yerlerin hakkında deneme türünde yazılar yazıp kendinizi bu alanda sürekli olarak geliştirin kardeşlerim . Günlük bir veya daha fazla gazetenin köşe yazısını ceplerimizde bulunan mekanik Reislerin yardımı ile okuyun birbiriniz ile bu köşe yazarlarını ve kitapları panel tarzında konusun değerlendirmesini yapın. Kutlu ocağımızda bir olun çeşitli etkinliklerle birliğinizi daima pekiştirin. Türk gençliğinin görevlerine sıkı sıkıya sarılıp çevrenizde ne kadar uyanmaya ihtiyaç duyan arkadaşınız eşiniz dostunuz varsa aydınlatın. Çevrenize daima örnek olun ve insanlar da merak hissini oluşturun kimmiş bu ülkücüler ? Sorusunu her insan kafasında Bir kez olsun sorsun arkadaşlar . Sosyal Destek projelerinde aktif rol oynamaya çalışın.

Türk toplumu için yararlı gördüğünüz herşeye koşun Kütüphanesi olmayan okullarımıza kütüphaneler kurulmasına öncülük edebilirsiniz hem şehitlerimizin ismini yaşatıyor olursunuz hemde Aydınlık Türkiye’ye karşı vazifenizi yapmış olursunu. Geleceğin Milliyetçi Türkiye’sinin gençleri kütüphanelerden laboratuvarlardan ilim bilim ve fen merkezlerinden çıkacaktır. Cennetmekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin görmek istediği ülkücü Türk gençliği ilimle bilimle fen ve dolu geleceğe emin adımlarla yürüyen ülkemize ilmi bilimsel açıdan sürekli katkı sunan ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için gece gündüz kavramı olmadan sürekli çalışan mücadelede önder Sevda da Yiğit ve dik başlı kavga da ise Çelik yumruğunu masaya bir kere vurandır. Üniversiteli Yiğit Bozkurtlar kutlu ocağımızda Liseli Yiğit Bozkurtları ihmal etmeyin. Vaktiniz oldukça birlikte kitap okuyabilir film seyredebilir belgesel izleyebilir okuduğunuz kitapları izlediğiniz belgeselleri birlikte değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kardeşlerimizin dersleri için her birimiz bir etüt merkezi tarzında soru çözümü yapabilir konu anlatımı yapılabilir kardeşlerimize Maddi manevi destek olabilir yarınların üniversiteli Bozkurtlarına teşkilatçılık, milliyetçilik, ülkücülük ve önemlisi Ahlak ve çalışkanlığınız ile daima örnek olunuz.

Milliyetçi ülkücü hareketin geleceği sevgili üniversiteli Bozkurtlar hafızamızda kalan boyutu ile dilimiz döndüğünce üniversite yıllarımızda ki görmüş olduğumuz yaşamış olduğumuz tecrübe lirimizin bir kısmını Bu satırlar vesilesi ile size anlatmaya çalıştım. Her şehrin her üniversitenin her fakültenin yaşam tarzı ve siyasi kimliği yukarıda yazılan satırları üç aşağı beş yukarı etkileyebilir Cennet Türkiye’mizde sol’un ağırlıklı olduğu şehirlerde bölücü örgüt sempatizanları ile mücadelede biraz daha farklı sıkıntılar maalesef çekebilirsiniz. Fakat sağın ağırlıklı olduğu şehirlerde de çeşitli sıkıntıları çekmemek mümkün değildir o yüzden yazımızda da belirttiğimiz gibi ülkücünün kardeşi ülkücüdür. Mutlaka ve mutlaka Al Bayrak altında bir olun İr olun Dir olun Allah’a emanet olun Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin. Siz Yüce Allah’a Yüce vatan Kahraman Mehmetçiklerimize ve size emanet.

Gençler Hep birlikte tek bir sesle Haykıralım şimdi “FERMAN BAŞBUĞ’UN FAKÜLTELER BİZİMDİR” KAHPE DÜZENİN YİĞİT ÇOCUKLARI YAŞASIN ÜLKÜ OCAKLARI !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir