İstismar Edilen Dindir.!

Din İstismarı Bugünlerde Zirve Yaptı.

Değil bir sapık kim ne derse desin “Elimi öpen cennete gider” sözü şirk koşmaktır,dinden çıkmaktır. Din İstismarı

Sapıklığın destekçileri de sapıktır. Tarikatlar, cemaatler hala gözünü açamamış insanlar oldukça devam eder. Cehalet ve beraberinde getirdiği hurafe dünyanın tüm toplumları içinde bir yerlerde hep yaşıyor.
Ahlak yoksunlarısız! Din adına yaptığınız iğrençlikler (Din İstismarı) ne zaman son bulacak acaba?

İnsanlar çareyi bu tür dinci hocalardan, cemaatlerde aramaya devam ederse bu işler kaçınılmaz olacaktır. Sapkınlıklarını, din ile örtmeye çalışan sahtekarlardan, sapıklardan bıktık. Her gün kadın/çocuk istismarı tacizi, tecavüzü okumaktan bıktık. Pis emellerinizi dine alet etmeyin.!
İslamiyet’te ilk kural budur: Hiçbir şey Kur’an’ın üzerinde değildir. Ne hoca ne cemaat ne tarikat!

Din Adı Altında Para Sömürülemez.!

İşin ilginç tarafı da şu: İnsanlar hocalarını savunmaya geçiyor. “O hocadır, yapar.” derler ama kimse çıkıp “O sapıkmış” demez.
Tüm soruların cevabı Kur’an’da vardır ama kimse açıp okumaz, onun yerine hocalardan ilham alırlar. Öyle şeyler oluyor ki akıl almıyor, dine sığmıyor. Allah’a dua etmeyi bırakıp, hocalara dua etmeye, “Allah seni bizim için gönderdi.” demeye başladık.

Tabii ki Allah yolunda olanlara sözümüz yoktur. Lakin dinin cemaatler, tarikatlar tarafından sömürülmesi ortadadır. Bu durum böyle olmaya devam ederse Allah’ı unutup hocalardan medet umacağız.
Oysaki dua edip gerçekleştiren hacı hoca değil, Allah’tır.

Özlem ÖZAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir