KAHPE TERÖR ÖRGÜTÜNÜN “SABOTAJ” EYLEMİ !

İçerik Şeması

BİLMEM NE ÇOCUKLARI

 ABD’nin fondaş çocuklarının medyada algı operasyonu çekmeye çalıştığı şu günlerde hain terör örgütünün doğal güzelliklerimizi sabotaj ihtimali çok yüksek eylemler ile kundaklaması asla tesadüf olamaz. Bu olayların tesadüf olduğuna yeryüzünde beni inandıracak hiçbir şey yok. ABD’nin  Fondaş çocukları görsel ve yazılı medyada ( Sosyal medyada) “Help Turkey” gibi Hastagleri bizim masum insanımızı alet ederek dünya gündemine yerleştirdi.  Bu ABD’nin Fondaş olaylarına bilerek alet olan ve Türkiye’mize yapılan itibar suikastine katılanları şiddetle kınıyorum. Gezinin meşhur çocukları bir iki ağaç için hatırlarsanız ortalığı yakıp yıkmıştılar, şuan ise terör örgütünün Sabotajları sonucu çıkan yangınlara seslerini çıkarmadılar, ta ki ABD Help Turkey diyene kadar, çünkü devrimin yolu artık Moskova’dan geçmiyor Washington’dan geçiyor.

TÜRKİYE ZOR ZAMANLAR GEÇİRİYOR

Türkiye’miz son zamanlarda çok zor günler geçiriyor. Kahpe terör örgütü ülkemizi sahada mağlup edemeyeceğini anladığı günden bu tarafa ülkemize hain ve sinsi olanlar ile saldırılar düzenliyor. Önce İzmir’de terör örgütü Hdp’nin il binasında bir kızı katlettiler ve medyada faşistler katlettiler diyerek masum rolü yapmaya çalıştılar bu provokasyon tutmadı. Çünkü masum dedikleri sadece emekçi dedikleri kadın bebek Katili Abdullah Öcalan’ın aşığı çıktı üstelik Ailesi de hayali ülkenin “k****istanın neferi çıktı. Bu algısı elinde patlayan ABD ve Fondaş çocukların yeni algısı ise Konya’da yedi kişinin katledilmesini faşistler katlettiler diyerek servis etmesi ile gün yüzüne çıktı. Fakat bu yalan hemen ortaya çıktı ki Konya’da yaşanan katliamın faşizmle tek alakası ABD’nin yalanı imiş ! Çünkü iki aile arasındaki kan davası yüzünden bu katliam yaşanmış ki Konya ve faşizm yan yana gelmesi imkansız olacak iki kelimedir. 

İSTEMEDEN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YANINDA OLMAYALIM

Terör örgütünün adına Ormanlarımızı yakan ve bunu yüzlerini kapatarak korkakça çektikleri video ile kabul eden  ateşin çocukları isimli Doğa ve insanlık katilleri ile bütün bulgulara rağmen bir grup insanlar hala yangınların öncelikle iklim krizinin sonucunda çıktığını iddia ediyor. Yetmiyor PKK Ormanlarımızı yakıyor diyemeyen de ABD’nin çağrısı ile Türkiye Cumhuriyeti Devletini aciz bir Devletmiş gibi göstermek için aynı anda atılan milyonlarca yandaş twet ile dünya gündemine sokuyor . Neymiş yangın uçağımız yok imiş yangın uçağımızın sayısı yetersiz olabilir evet fakat gerek Helikopterlerimiz gerekse diğer araçlarımız orman kahramanlarımız ve aziz  milletimizin üstün mücadelesi ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti yaklaşık yüz otuz yangının yüzde doksanını kısa sürede kontrol altına almıştır. Bu gerçeği görmezden gelmek için elinden geleni yapan ve canlı yayınlar ile halka yanlış bilgi aktaran birçok kişi var ve bunların olaylara üzüldüğünü söylemek için kafayı yemiş olmak gerekir.

Özellikle sosyal medyada binlerce milyonlarca bot hesap ile Türkiye Cumhuriyeti hükümetini istifaya davet eden bot hesapların tamamı ikiyüzlü ve sahtedir . Türkiye’mize yapılan bu Sabotajlar ile Türk milleti halkı ve Devleti ile topyekûn mücadele yürütürken erken seçim açıklaması yapan kim varsa şiddetle kınıyoruz. Türk milleti bu zor günlerde Birlik ve beraberlik içinde Devleti’nin yanındadır bu durumu kaburgacıda ziyafet çekenler ve çeşmede yangın günü kadınlar ile alem yapanlar anlayamaz herhalde.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ACİZ BİR DEVLET DEĞİLDİR

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin aciz olduğunu iddia edenlerin güvendiği ülkelerden örnek vereyim ABD de yangınlar bir haftayı aşkın süredir söndürülememiş durumda üstelik ABD’de talimat ile ormanları yakan bir terörist grupta yok çünkü ABD’de ABD büyükelçiliği henüz yok ☺ Rusya’da Yakut Türklerinin ülkesinde yangınlar bur haftayı geçkin devam ediyor ve henüz söndürülemedi ve önlemler de eksik İtalya ve diğer Akdeniz ülkelerinde durum aşağı yukarı bu şekilde fakat Türkiye’de devletimiz bütün kurum ve kuruluşları ile anında terör örgütünün Sabotajlarını etkisizleştirmek için cansiparane mücadele ederken  dünya kamuoyuna Türkiye Cumhuriyeti acizmiş gibi göstermeye çalışan kim varsa Fon ve talimat aldığı yet bellidir geçenlerde ABD vakfı açıkladı .  

CAN AZERBAYCAN’A MİNNETTARIZ  

Son sözlerimizin yerine Türkiye’mizde terör örgütünün Sabotajları sonucunda çıkarılan yangınların yoğunlaştığı bir zaman diliminde anında Türkiye’mizin yardıma ihtiyacı olduğu düşüncesi ile hareket ederek yardıma gelerek Türk milletinin kardeşliğini ve birliğini gösteren can Azerbaycan’a Türk milleti olarak Minnettarız. Türk milleti birlikte hareket ettiği için Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan da sistemli bir şekilde yangınlar çıkaran Emperyalist oyun kuruculara Türk milletinin en büyük cevabı KARDEŞLİĞİ olacaktır. Türkiye kamuoyunda bazı Fondaşlar ve bot hesapların Azerbaycandan yardıma gelen gardaşlara karşı hazımsızlık çekmesi Emperyalist abilerinin Türk milletinin birlik beraberlik içerisinde tek yumruk olmasından duyduğu derin rahatsızlıktan başka bir şey değildir.

Kardeş Kazakistan Cumhuriyetinin çok kıymetli büyükelçisi de bu zor süreçte Türkiye’mizde hatıra ormanı oluşturacağını ve Türkiye’mize desteklerini iletmesi emperyalist güçlerin hevesini kursağında bıraktı anlaşılan Türkiye Cumhuriyeti yangınları söndürüp Sabotajları etkisiz hale getirdikçe emperyalistlerin köpekleri kuduracak ve sosyal medyada algı operasyonlarına devam edecekler . Bunu da malesef bizden görünüp bize oyun oynayanlara yaptırıyorlar ki Türk milletini kandırsınlar fakat unutulmamalıdır ki Türk milletini geçmek öyle kolay değil Türk milleti ne olursa olsun DEVLETİNİN YANINDADIR . Alicenaplığından asla şüphemizin olmadığı Türk milleti  bazı emperyalist güçlerin umarım 44 günde yangını söndüremezler diye ettiği duaları boşa çıkaracak dünyaya Yeniden TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN GÜCÜNÜ GÖSTERECEKTİR. 

ESENLİKLER YÜCE TÜRK BUDUN ! 

DEVLETİN EBEDİYEN DAİM OLSUN !. 

BU FERLAKETTE TÜRK ASKERİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN TÜM KURUMLARININ TOPYEKÜN MÜCADELESİNE ŞAHİT OLMUŞ VE BUNDAN GURUR DUYMUŞUZDUR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir