X

TÜRKÜZ TÜRKÇÜYÜZ ATATÜRKÇÜYÜZ !

Biz Türk Milliyetçiliği Davasına Gönül vermiş ülkü Erleri Yıllardır Net Sloganlar Atıyoruz buna tarih şahittir. Bugünkü yazımızda sizlere Türk milletinin geleceği  olan Türk Milliyetçiliği mefkuresinin Gençlerinin atmış olduğu sloganların üzerinden bir Sohbet gerçekleştirmek isterim . Şimdi Yıllardır attığımız Sloganların ilkini aktarmak istiyorum

İçerik Şeması

TÜRKÜZ TÜRKÇÜYÜZ ATATÜRKÇÜYÜZ !

Evet Bizler Türk Milliyetçileri Realist Gerçekçi ve ayakları yere basan aşağı yukarı beş bin yıllık Bir davanın sevdalısıyız ve bu sevda Türklük bilinci ile hareket ederek yücelir. Türk çocuğu mutlaka Milli prensipleri ile hareket ederek ecdadını tanımalı ve tarihini coğrafyasını öğrenmeli sadece Anadolu’da ve Kafkaslarda değil orta Asya’da ve Balkanlar’da da coğrafyamızı bilmek kültürümüzü öğrenmek zorundayız . Anadolu Türkleri Olarak bizler Türk’üz Türkçüyüz doğal olarak da Türkiye cumhuriyeti Devletinin kurucusu  Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Askerleriyiz. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk’ün Fikirleri ve Siyasi sosyal görüşleri  temel olarak ilke edindiğimiz tarihsel Türk töresinin bütün özelliklerini gösterir. Şimdi sormak istiyorum Türk Milliyetçiliği Davasına Gönül vermiş ülkü Erleri Türkçüyüz Atatürkçüyüz demekte Haksız mı ? Elbette Haklı Asıl büyük haksızlık Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi büyük Bir Türk milliyetçisi Gönül ve ülkü erini anlayamamak ve onun izinden gidememek olur .

NE AMERİKA NE RUSYA NE ÇİN HERŞEY TÜRKLÜK İÇİN

Biz Türk Milliyetçiliği Davasına Gönül vermiş ülkü Erleri Yıllardır Net Olarak şu slogan ile hareket etmekteyiz Ne Amerika Ne Rusya Ne Çin Her şey Türklük için Derken ülkü Erleri yiğit Bozkurtlar ne demek istiyor Anlatalım dostlar Biz Türk Milletinin öz evlatları olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün deyimi ile MANDA VE HİMAYE KABUL OLUNAMAZ ! prensibini Fikir ve eylem alanında benimsemiş bir ülküyü kendimize rehber edinmişiz , Bunun için Fikrî anlamda Türk yurdun Türkçü fikirlerin ekseninde yönetmek taraftarıyız. Türk yurdunda Türk anayasasında tarifi edilen şekilde “ Din ve ırk ayrımı gözetmeksizin , Ulus , Dil , Kültür ve Siyasi Birliktelik değerlerine dayanan Millet Perver “ bir anlayışı benimseriz. Türk yurdunda Türk çocukları Kendi Irkının menfaatine olan her eylemi destekler evet ağırlık merkezi olarak Türk çocuğu Türkçüdür. Türkçülük Türk çocuğunu Her türlü emperyalist beşinci kol faaliyetinden koruyan zırhtır bu zırh Türk çocuğunu Ne Apo’nun piçlerine  ne de Feto’nun piçlerine Boyun Eğdirmemiştir . Türkçülük zırhı Türk çocuğunu Mao’nun Piçlerine Mahkum etmemiş , Avrasyacı Leninci Stalinci olmaktan çok Turancı olmaya yöneltmiş ve “ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM “   Prensibini benimsetmiştir. Türk çocuğu İçerde ve dışarda Her türlü emperyalizme karşı Mücadelesini başarı ile Yürütmektedir. Türk çocuğu Türkiye cumhuriyeti sınırları içinde Türkçü , Dış politikada ise Bu akıma bağlı olarak Turancı Fikiri benimsemiştir. Türkçülük Türk Milletine Müreffeh ve kuvvetli bir Türkiye taahhüt ediyoruz ve ve kendinizi Türklüğe adıyor ve Türklük yoluna başlarımızı koyuyoruz . 

Bizler Türk yurdunda Türk Bayrağının Özgürce Dalgalanmasını Arzu Eden Ülkücü Türk Olarak Sınırlarımız ötesinde yaşayan Binlerce Türk’ün derdini dert edinmiş Kızılelma mefkuresi ile yanıp tutuşan ülkü Erleriyiz .  Bizler damarlarında dolaşan Asıl Türk kanını Taşımaktan Şeref Duyan Asil oğuz çocuklarıyız. Ve sırf bu yüzden Emperyalizme , Komünizme , Kapitalizme ve Faşizme karşıyız Diyenler varsa çok yanılır bizler Türk’ün çıkarına uygun olmayan Her türlü fikre karşı mücadele edecek ülkü Erleriyiz . Metehan’dan Kürşat Atadan Alp Tigine Atilla’nın Zaferinden Fatih’in İstanbul’u fethine Türk atının ayağını bastığı Romanın kalbine Viyana önlerinde Çalan Mehterana Sakarya’da destan yazan Türk ordusunun on sekizlik Yiğitlerine Kısacası Türk’ün töresi ve Ülküsü uğrunda Sevdalanmış yiğit milletin yiğit evlatları  Bir Olun İr olun Diri olun gireceksiniz Mehteran Çin seddinde tekrar çalacak , Türk tankları Ötüken ‘e  yeniden varacak Dün hayal olan Karabağ bugün Nasıl Azat oldu ise bugün Hayal olan Ötüken Urumçi , Batı Trakya ve Kerkük Musul yarın Gerçek olacaktır. Türk Gençliği bugün bir başka slogan Atarak gerçekleri Haykırmaktadır o slogan ise Şu olmuştur.

DÖKÜLEN KAN ALINAN CAN BİZİM YIKILSIN LİBERAL KAPİTALİZM !

Türkçü Turancı Türk gençliği dün olduğu gibi bugünde Liberal Kapitalizm ‘e karşıdır. Türk gençliği ekonomik olarak Ağırlıklı sanayide Devletin güvenliğini ilgilendiren her türlü sanayi faaliyetinde Devletçi bir ekonomiden tarafız. Halkı ilgilendiren konularda ki sanayi faaliyetinde ise özel sektörden tarafız. Türk gençliği bunu yaparken ne komünizme nede kapitalizme eğilecektir Türk gençliği daima Türk’ün ve Türk Devleti’nin çıkarına Ekonomik sosyal Siyasi İdeolojik olarak hareket edecektir.  Savunma sanayi faaliyetinde ve Güvenlik  sanayi faaliyetinde Türkçü gençlik Daima Devletçi ve cumhuriyetçidir . 

BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ

Evet Dostlar son incelemek istediğimiz sloganlardan birisi de Bir ölür bin DİRİLİRİZ sloganı olacaktır şüphesiz Türk milliyetçiliği Davasına Gönül vermiş ülkü Erlerinin birçok sloganı var ama biz en önemli üç slogan olarak gördüğümüz bu üç sloganı sizlerle paylaşmak istedim . Bir ölür bin ölürüz Derken Türk milletinin varlık davası Olarak gördüğümüz Türk Milliyetçiliği davasının Daima Türk milletinin gönlünde yaşayacağını söylemekteyiz. Evet Mustafalar ölür Türk Milliyetçiliği Yaşar , Türk Milliyetçiliği ve Türkçü Mefkuremizin yoluna Binlerce Mustafa feda olsa da Türk Milliyetçiliği sonsuza kadar payidar olacak Türkiye Cumhuriyeti devleti ile birlikte yaşayacaktır. Yaşarken de daima hedeflerine ulaşacaktır.  Bugün Türk Milliyetçileri mutludur Karabağ Azatlığına kavuşmuştur. Yarın Daha kutlu ve mutlu günler bizleri ufukların ötesinde bekleyecektir. Haydi Yiğit Bozkurt Haydi yeni akına Ülkümüzün gücümüzün Cihan varsın Farkına .  Bir Ölüp binlerce Dirilen Türk yurdunu Emperyalizme , Faşizme, Kapitalizme ve her Türlü komünizme mezar eden Şehitlerimizi Rahmetle anıyor yaşayan ülkü Erlerini saygıyla Selamlıyoruz . 

Yaşasın Türk Milliyetçiliği ! 

Yaşasın Kızılelma’mız ! 

Yaşasın Türk’ün Turan ülküsü ! 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 

Leave a Comment